zprávy z farní rady ze dne 7.4.2011

Vytvořeno sobota 16. duben 2011 20:24 Napsal Super User

1/ Organizace akce Noc kostelů. Kromě přípravy programu je třeba rozdělit služby, kdo bude po celou dobu trvání akce přítomen v kostele k dispozici návštěvníkům a k hlídání vystavených předmětů. V kostele bude připraven  seznam s rozpisem časových intervalů po hodinách a zájemci o pomoc při zajištění akce se mohou zapsat.

2/Příprava liturgie Velikonoc. Na Zelený čtvrtek proběhne obřad mytí nohou. V neděli Zmrtvýchvstání je možno přinést pokrmy  k požehnání.

3/Knihovna Křesťanské akademie Karlovy Vary se bude muset vystěhovat z dosavadních prostor v budově KDU-ČSL.  Současné prostory knihovny je třeba vyklidit do konce května. Kam přemístíme knihy? V úvahu přicházejí prostory na faře Rybáře nebo předání sbírky knih Krajské knihovně Karlovy Vary nebo předání části knih Filozofické fakultě UK Praha.

4/ Informace o 3. ročníku velikonočního koncertu pro nevidomé dne 29.4.2011 v kostele ve Staré Roli.

 

Copyright Lukáš Štěpka - | Powered by etoro review.