3. ročník velikonočního koncertu pro nevidomé, 29.4.2011 v kostele ve Staré Roli

Vytvořeno čtvrtek 14. duben 2011 12:52 Napsal Super User

V pátek 29.4. se v kostele Nanebevstoupení Páně ve Staré Roli od 16,30 hodin konal 3. ročník velikonočního koncertu pro nevidomé.

Nad tímto koncertem převzal záštitu Magistrát města Karlovy Vary a Městský úřad Ostrov.

Na koncertě vystoupili tito interpreti:

Pěvecký sbor domova pro osoby se zdravotním postižením v Mariánské

- děvčata, která dokáží potěšit příjemnou melodií.

Pomelo

- hudební sekupení v čele s Lenkou Čermákovou Kosinovou, jehož název je zkratkou "pohodové melodie".

pro zobrazení celého programu klikněte na šedivý odkaz "celý článek" o řádek níže.

Nikolka Bukóciová

- zrakově postižená holčička, která ráda zpívá a hraje na flétnu

Vokální trio Makabara je uskupení zrakově postižených dívek, které se sešlo na Deylově konzervatoři a již několik let úspěšně vystupuje nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Hana Šimková

-zrakově postižená učitelka hudby, která hraje na kytaru a zpívá.

Orbis pictus

- pětadvacetičlenné hudební těleso, které zpívá pro radost.

Vstupné na koncert bylo dobrovolné a vybraný výtěžek byl využit ve prospěch sociálních služeb pro zrakově postižené.