Diecézní pouť, program pro mládež, 15.-17. září

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 
Datum zveřejnění

Mládež z celé diecéze má opět možnost setkat se již o den dříve, tedy v pátek 15. září, a nově také příležitost zůstat až do neděle.
Pro zájemce, kteří chtějí připutovat pěšky, je sraz ve 14.00 hodin před před nádražím v Plané u Mariánských Lázní.
Program pak začne v 18.00 hodin společnou večeří, po níž je naplánován koncert Oborohu Slávka Klecandra, následovaný grilovačkou či táborákem a společnou modlitbou.
Také sobota bude tentokrát akčnější než jindy – účastníci se mohou těšit na sportovní turnaje v ringu a brännballu, lanové aktivity, přednášku a společnou mši svatou. Sobotní podvečer tak poskytne prostor pro hlubší seznámení na workshopech, při sdílení a hrách, večer nám pak Honza Duchoslav se svou kytarou pomůže dobře prožít společnou adoraci.
Pro přespání v klášteře je třeba vzít si s sebou spacák a karimatku. Pozor, nocleh je třeba rezervovat předem – včetně upřesnění, zda se jedná o přespání z pátku na sobotu, ze soboty na neděli, nebo obojí. To vše na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Copyright Lukáš Štěpka - | Powered by etoro review.