informace z ACEPu

Vytisknout
Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 
Datum zveřejnění

 Společné přijetí do katechumenátu v katedrále sv. Bartoloměje 27. 11. 2016
Diecézní biskup Mons. Tomáš Holub si přeje, aby všichni katechumeni z celé diecéze, kteří budou pokřtěni o Velikonocích příštího roku, byli do katechumenátu přijati společně, a to na 1. neděli adventní 27. listopadu 2016 v katedrále sv. Bartoloměje při mši svaté v 10.30 hodin. Bohoslužbě s přijetím do katechumenátu bude předcházet setkání s otcem biskupem Tomášem na Biskupství plzeňském v 9.30 hodin. Prosíme tedy duchovní správce, aby zájemce o křest informovali a nahlásili je do 21. listopadu 2016 na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme!
------------------
 Kontemplativní duchovní obnova Staré Sedliště
19. - 22. ledna 2017 (čtvrtek večer až neděle odpoledne), fara ve Starém Sedlišti
Zveme především ty, kdo se zajímají o konkrétní praxi modlitby ticha a naslouchání (kontemplativní modlitby).
Zúčastnit se může jak ten, kdo se chce s touto formou modlitby teprve blíže seznámit, tak ten, kdo vlastní zkušenost již má a chce ji dále rozvíjet.
Obnova probíhá v mlčení, s individuálním doprovázením. Doprovází jáhen Elva Frouz a sestra Irena Göbelová CSTF. Cena 1.800,- Kč. Přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Zde nebo na telefonu 775 196 821 také rádi zodpovíme případné dotazy.
---------------------

Copyright Lukáš Štěpka - | Powered by etoro review.